Malowanie obrazów ze zdjęcia

Szukasz obrazu malowanego ze zdjęcia dostosowanego do Twoich potrzeb 🙂?

Malowanie portretów ze zdjęcia

   Przy malowaniu dla Ciebie portretu skupię się na Twoich sugestiach i potrzebach. Jestem otwarta na wszystkie Twoje pomysły 🙂. W ten sposób jesteśmy w stanie wspólnie stworzyć najbardziej odpowiednie dla Ciebie dzieło. Jeżeli poszukujesz jak najbardziej spersonalizowanych portretów, ta cecha wyróżnia mnie spośród konkurencji.

   Malowanie portretów ze zdjęcia to wyjątkowe zajęcie. Bym mogła prawdziwie i wiernie oddać osobę portretowanego potrzebuję o nim informacji – opisu jego charakteru, temperamentu, tego co lubił, jak sie ubierał, co kochał…

   Poszukujesz pomysłu na nieśmiertelny oraz oryginalny podarunek? Spraw bliskiej Ci osobie stylowy prezent na setki lat. Nie pozwój jej o Tobie zapomnieć. Zamawiając ręcznie malowany portret pozwolisz się jej poczuć wyjątkowo.

   Jeżeli chcesz upamiętnić ważną dla Ciebie osobę malowany portret spełni tę funkcję w niepowtarzalny sposób. Niewiele osób ma taką przyjemność.

   Tworząc ręcznie malowany portret mogę dostosować go do Twojego wnętrza. Decydując się na tę opcję masz pewność, że Twój portret będzie się znakomicie prezentował w danym pomieszczeniu.

   W zależność od Twoich preferencji jestem w stanie zmienić tło danego zdjęcia lub zostawić oryginalne. Mogę też wcielić portretowanego lub portretowanych w postaci z filmów, bajek, opowieści science-fiction.

   Mogę stworzyć dla Ciebie obraz w wielu technikach: akryl, olej, akwarela, atrament, suche i tłuste pastele oraz ołowek. To Ty wybierasz.

   Mogę zmienić epokę historyczną lub miejsce pobytu ubierając modela w odpowiedni strój.

Malowanie pejzaży ze zdjęcia

   Malowanie pejzaży ze zdjęcia to uwiecznianie ważnych dla Ciebie miejsc na setki lat. Gdy maluję pejzaż skupiam się na Twoich uczuciach do danego miejsca. W ten sposób mogę przedstawić dany krajobraz w wyjątkowy, powiązany z Tobą, sposób.

   Jeżeli znasz miejsce ważne dla bliskiej Ci osoby z pewnością staniesz się bliższy jej sercu, gdy podarujesz jej dzieło przedstawiające daną lokację.

Czas realizacji malowania obrazu ze zdjęcia

   Po uzgodnieniu z Tobą porządanej wersji obrazu rozpoczynam malowanie. Proces tworzenia zajmuje mi zazwyczaj około dwóch tygodni, zależnie od wielkości oraz poziomu skomplikowania. W procesie tworzenia cały czas liczę na naszą współpracę. W ten sposób masz pewność, że każdy detal obrazu jest dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Ceny obrazów malowanych ze zdjęcia

   Cena obrazu jest dostosowana do Twoich potrzeb. Koszt zależy m.in. od stopnia skomplikowania oraz wielkości obrazu.

   Poznaj mnie i zdecyduj czy jestem odpowiednią osobą do stworzenia Twojego obrazu. Bardzo chętnie z Tobą porozmawiam przed podjęciem się zamówienia 🙂.

Gwarancja

   Gwarancja jest dożywotnia. Naprawię dziurę w płótnie, poprawię niepolubiony fragment namalowanej twarzy, dostosuję kolorystykę do nowych warunków… Zapraszam 🙂.

   Jeżeli nie będziesz zadowolony z efektów mojej pracy, nie będziesz musiał za nią płacić. W ten sposób masz pewność, że nie stracisz na naszej współpracy 🙂.