Malowanie Obrazów Na Zamówienie

Malowanie Portretów Malowanie Obrazów na Zamówienie Marta Radziszewska IconMalowanie Portretów Malowanie Obrazów na Zamówienie Marta Radziszewska

Wacława Żenczykowskiego 1, Warszawa

5,0 56 reviews

  • Avatar Aldona Krasucka ★★★★★ 7 miesięcy temu
    Przedwczoraj dostałam najpiękniejszy w życiu prezent: moją podobiznę namalowaną przez p.Martę Radziszewską. Od dwóch dni chodzę wzruszona i oczarowana, co chwilę spoglądając na to dzieło. Jest w moim spojrzeniu z tego obrazu … More nie tylko ciepło i czułość, ale też jakiś powiew "duchowego blasku", o jaki siebie nie posądzałam. Kiedy jednak wszyscy goście zgodnie wykrzyknęli, że świetnie oddane są moje oczy - zaczęłam powoli nabierać do siebie nowych uczuć. Żadne słowa, żadna psychoterapia nie zdołałyby uczynić więcej dobrego! Gorąco zapragnęłam poznać osobiście tę wspaniałą Artystkę - p. Martę - i po prostu Ją uściskać!
  • Avatar Paweł Młotkowski ★★★★★ 2 miesiące temu
    Pani Marta to mistrzyni pędzla w każdym calu. Zamówiony obraz jest wykonany dokładnie tak, jak tego oczekuje klient. Każdy etap realizacji zamówienia, począwszy od pierwszej rozmowy, a na odebraniu obrazu skończywszy, zasługuje … More na najwyższą ocenę. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany współpracą z Panią Martą, która jest przesympatyczną osobą.
  • Avatar Krzysztof Morawski ★★★★★ 6 miesięcy temu
    Kontakty z Panią Martą Radziszewską, to najprawdziwsza przyjemność . Otrzymany piękny obraz będzie nam zawsze o tym przypominał. Absolutny profesjonalizm, sprawność, szybkość działania i precyzja w realizacji zamówienia … More na najwyższym poziomie. Jestem głęboko przekonany, że jeszcze powrócimy do Pani Marty z prośbą o kolejną próbkę Jej wyjątkowego talentu. Już dziś wiem ,że niewątpliwie będzie to dla nas czystą przyjemnością. PANI MARTO SERDECZNIE PANI DZIĘKUJEMY !!!.

   Obrazy na zamówienie maluję już od ponad 30 lat. Zawsze przed malowaniem dla Ciebie obrazu, zadaję Ci pytanie o to, co jest dla Ciebie w nim najważniejsze. Następnie skupiam się na tym obszarze.

   Jestem otwarta na wszystkie Twoje pomysły. Stwórz ze mną idealny dla Ciebie obraz.

   Jeżeli nie będziesz zadowolony z efektów mojej pracy, nie będziesz musiał za nią płacić. W ten sposób masz pewność, że nie stracisz na naszej współpracy 🙂.

Zwizualizuj interesujący Cię obraz

Co zyskujesz zamawiając ręcznie malowany obraz?

 

   Według badań przeprowadzonych przez brytyjską gażetę The Telegraph, patrząc na ręcznie malowany obraz zwiększasz przepływ krwi do mózgu o 10%, czyli o tyle samo, co kiedy patrzysz na osobę, którą kochasz. Niskie poziomy przepływu krwi w czaszce, według badań obrazowych mózgu, wiążą się z udarami, demencją, chorobą dwubiegunową oraz depresją. Zwiększając przepływ krwi do swojego mózgu nie będziesz już narażony na uczucie zamglenia oraz apatii 🙂.

Przebieg Naszej Współpracy

 

   Gdy poznam wizję Twojego obrazu, stworzę minimum trzy projekty.

  Jeżeli wspólnie wykreujemy już odpowiadającą Ci wersję, pobieram zaliczkę pokrywającą moje koszty i biorę się do pracy :). Po namalowaniu obrazu na zamówienie przesyłam Ci jego zdjęcia. Czekam na ewentualne korekty. Możesz również odwiedzić moją pracownie w Warszawie i dokonać zmian na żywo. Następnie wysyłam obraz pocztą lub kurierem.

   Nieciepliwie czekam na Twoje wrażenia 🙂

Gwarancja

 

   Gwarancja jest dożywotnia. Naprawię dziurę w płótnie, poprawię niepolubiony fragment namalowanej twarzy, dostosuję kolorystykę do nowych warunków… Zapraszam 🙂.

5/5 - (56 votes)