Malowanie Obrazów Na Zamówienie

Malowanie Obrazów na Zamówienie Marta Radziszewska IconMalowanie Obrazów na Zamówienie Marta Radziszewska

Wacława Żenczykowskiego 1, Warszawa

5,0 61 reviews

 • Avatar Maciek W ★★★★★ miesiąc temu
  Chciałbym przyłączyć się do wszystkich opinii, w których jest tyle pozytywnych, miłych i prawdziwych słów o Pani Marcie. Bo Pani Marta naprawdę kocha to, co robi. Widać to w Jej pracach i w kontakcie z ludźmi. Począwszy od … More pierwszej rozmowy, poprzez tworzenie projektu aż do momentu odbierania obrazu, wszystko jest na najwyższym poziomie. Zaangażowanie Pani Marty jest niezwykłe, a okazana pomoc i rady zasługują na znacznie więcej niż pięć gwiazdek, które można kliknąć przy wystawianiu opinii. Do tego efekt, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! To, co Pani Marta tworzy zasługuje na najwyższe oceny i słowa wyrażające bezgraniczny podziw dla Jej Talentu. Chciałbym również bardzo podziękować za staranne i solidne zapakowanie obrazu, który czekała długa podróż samolotem! Obraz dotarł bezpiecznie na miejsce, a ja byłem spokojny, że jest on doskonale zabezpieczony i nie stresowałem się w podróży.
 • Avatar Katarzyna Frankiewicz ★★★★★ 2 miesiące temu
  Współpraca z panią Martą to wielka przyjemność na każdym etapie. Zamówiony obraz ostatecznie wyszedł nawet lepiej niż sobie wymarzyłam; cieszy nieustająco i co chwilę się zmienia, w zależności od tego, jak spojrzę, albo … More jakie padnie światło. Tło ma niesamowitą głębię i wydaje się dynamiczne!
 • Avatar Pablo Limónarte ★★★★★ 3 miesiące temu
  Od niedawna jestem w posiadaniu kopii mojego ulubionego obrazu zrobionej przez P. Martę. Pierwszy raz składałam zamówienie u P Marty i trochę się bałam. No ale rezultat przeszedł moje oczekiwania. Kopia jest fantastyczna, obraz … More żyje, gada ze mną. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Jest jeden mały feler : przyblakło przy nim kilka innych kopii różnych obrazów, które wiszą w tym samym pokoju. No cóż - pojechały do renowacji, może uda się choć trochę przybliżyć jakością. Alicja
 • Avatar magda chojecka ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Pani Marta wykonała bardzo ładny portret na podstawie zdjęcia, zasugerowała kilka pomysłów, przedstawiła kilka projektów. Cała współpraca, kontakt mailowy, komunikacja na 5+. Polecam!
 • Avatar Wojciech Hetkowski ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Super dobra współpraca na etapie projektowania. Namalowany portret znajomego na jego "pięćdziesiątkę" został uznany przez niego za najlepszy prezent jaki w tym dniu otrzymał. Jego opinia nie była kurtuazyjna, bo dotarła … More do mnie od osób trzecich. Czekamy na kolejny jubileusz żeby znowu skorzystać z talentu Pani Marty i ucieszyć kolejnego obdarowanego!

   Obrazy na zamówienie maluję już od ponad 30 lat. Zawsze przed malowaniem dla Ciebie obrazu, zadaję Ci pytanie o to, co jest dla Ciebie w nim najważniejsze. Następnie skupiam się na tym obszarze.

   Jestem otwarta na wszystkie Twoje pomysły. Stwórz ze mną idealny dla Ciebie obraz.

   Jeżeli nie będziesz zadowolony z efektów mojej pracy, nie będziesz musiał za nią płacić. W ten sposób masz pewność, że nie stracisz na naszej współpracy 🙂.

Zwizualizuj interesujący Cię obraz

Co zyskujesz zamawiając ręcznie malowany obraz?

 

   Według badań przeprowadzonych przez brytyjską gażetę The Telegraph, patrząc na ręcznie malowany obraz zwiększasz przepływ krwi do mózgu o 10%, czyli o tyle samo, co kiedy patrzysz na osobę, którą kochasz. Niskie poziomy przepływu krwi w czaszce, według badań obrazowych mózgu, wiążą się z udarami, demencją, chorobą dwubiegunową oraz depresją. Zwiększając przepływ krwi do swojego mózgu nie będziesz już narażony na uczucie zamglenia oraz apatii 🙂.

Przebieg Naszej Współpracy

 

   Gdy poznam wizję Twojego obrazu, stworzę minimum trzy projekty.

  Jeżeli wspólnie wykreujemy już odpowiadającą Ci wersję, pobieram zaliczkę pokrywającą moje koszty i biorę się do pracy :). Po namalowaniu obrazu na zamówienie przesyłam Ci jego zdjęcia. Czekam na ewentualne korekty. Możesz również odwiedzić moją pracownie w Warszawie i dokonać zmian na żywo. Następnie wysyłam obraz pocztą lub kurierem.

   Nieciepliwie czekam na Twoje wrażenia 🙂

Gwarancja

 

   Gwarancja jest dożywotnia. Naprawię dziurę w płótnie, poprawię niepolubiony fragment namalowanej twarzy, dostosuję kolorystykę do nowych warunków… Zapraszam 🙂.

4.9/5 - (62 votes)

Masz pytanie?

 

Skontaktuj się ze mną :)!